PRÁVĚ ČTETE

Podzimní Báječná svatba v Praze

Podzimní Báječná svatba v Praze

Miluji inspirativní focení! Dávají totiž svatebním dodavatelům volné ruce a ti mohou popustit uzdu fantazii a vytvářet tak neskutečnou nádheru. A přesně to platí i o této překrásné podzimní svatbě v Praze, kterou pro vás a vaši inspiraci připravila Světlana z Báječné svatby. Barvy v tomto editorialu dokonale ladí s mou představou takové podzimní báječné svatby ve městě.

Světlana z Báječné svatby o focení


Miluji podzim a jeho teplé, hřejivé barvy, a tak jsem pro vás připravila nádherný podzimní koncept “Prague Autumn Wedding”, který může být inspirací i pro vaši podzimní svatbu. Pro focení jsem vybrala klasickou svatební lokalitu v Praze, Vrtbovskou zahradu. Samotné místo je nádherné. Unikátní barokní zahrada v srdci města s výhledem na Pražský hrad.

Editorialu předcházely velké přípravy a tentokrát byla i velice náročná logistika, neboť k zahradě se nedá dojet autem a musely jsme přenášet nábytek na velkou vzdálenost a překonat několik schodišť. Nábytek nám zapůjčila firma Donate, s kterou jsme nově navázaly spolupráci. Rozhodně doporučuji navštívit jejich showroom ve Velkých Popovicích, mají tam nádherné zboží.


O styling nevěsty se postarala úžasná Kamilka Vilímková. Zvolily jsme účes v bohostylu a makeup ladící s barevami editorialu. Šaty nám zapůjčil salon Nuance z kolekce Pronovias 2019. Prohlédla jsem si celou kolekci a musím říct, že se velice povedla, mají opravdu nádherné šatky. Boty a psaníčko jsou z bridal collection od Jimmy Choo.

O styling ženicha se postarali skvělí Suitsup, který půjčují komplet oděvy včetně bot, košile a doplňků. Tento salon je super nejen pro ženichy, ale i pro mládence, kteří mohou sladit svůj outfit, aniž by se museli kupovat nový oblek.


Na styling stolu jsme použily nádobí a příbory Zara Home. Nábytek a doplňky z firmy Donate. O květiny a tiskoviny se postarala skvělá Martina Černá z Matflowers, která připravila nádherné květinové dekorace ve fineart stylu v barvách mauve, šedé, olivově zelené a akcentní burgundy, doplněné stříbrnými detaily.

Stůl jsme ozdobily běhounem a ubrousky v odstínu burgundy. Květinové dekorace, porcelán a křišťálové sklo na něm skvěle vynikly. Svatební kytici Matflowers ovázaly hedvábnou stuhou v šedém a burgundy odstínu.


Největší radost jsme měli z romantického koutku, které jsme vytvořily z nábytku Donate, doplnily Šampaňským, vynikajícími sýry a podzimním ovocem. Zlatou třešničkou celého konceptu je trendy designový dort a cupckes od Prague City cake, které skvěle doplnily podzimní koncept.

Samozřejmě nemohu nezmínit skvělou Daru Rakovčik, která vyfotila tyto nádherné fotografie. Doufám, že se Vám moje představa o podzimní svatbě líbí, a stane se vám inspirací pro tu vaši. Pokud se rozhodnete pro naše služby, můžete očekávat špičkový servis a jedinečný design, který učiní vaši svatbu nezapomenutelnou.

KONCEPT A STYLING Báječná svatba / FOTOGRAFIE Dara Rakovcik / VIZÁŽ Kamila Vilímková / ŠATY Nuance / BOTY A PSANÍČKO Jimmy Choo / OBLEK Suits Up / TISKOVINY A KVĚTINY Mat Flowers Design / DORT Prague City Cake / NÁBYTEK Donate a Zara Home / MÍSTO Vrtbovská zahrada, Praha


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

INSTAGRAM
podělte se o váš příběh pod hashtagem #originalnisvatba