O mně

fotografie Lucie Schweinerová

 
 
 
 

Ahoj všichni! Mé jméno je Lucie Spišáková a blog Originální Svatba jsem založila v roce 2011 jako zdroj a místo inspirace, které se zaměřuje na detaily krásného a originálního svatebního dne. Pokrývá vše od zásnub, plánování a příprav, až po uveřejnění všech těch překrásných svateb, které se odehrávají kolem nás. Kromě toho zde najdete nejnovější svatební trendy, inspirace, barevné palety a ověřené svatební dodavatele.
Nezapomeňte ale, že nejkrásnější svatby jsou hlavně ty, které oslavují opravdovou lásku mezi dvěma lidmi!

Jsem blogerka a maminka roztomilé tříleté holčičky a malého chlapečka, kteří jsou teď středobodem mého vesmíru. Jsem blázen do všeho krásného, co se kolem mě otře, a asi ten největší blázen do lásky a příběhů o skutečné lásce. Miluji rozkvetlé a voňavé jaro, slunečná letní rána, deštivé podzimní dny a praskající dřevo v krbu a zasněženou krajinu v zimě. Miluji také fotografii a krásy každodenního života, obzvlášť v této etapě mého života.
Ke štěstí mi stačí málo, klidně i štěstí na tvářích jiných.

Ať už jste budoucí nevěsta, ženich, svatební dodavatel, milovník krásných fotografií nebo jenom náhodný kolemjdoucí, doufám, že si zde najdete něco, co udělá váš den krásnější!

podpis

INSTAGRAM
podělte se o váš příběh pod hashtagem #originalnisvatba