PRÁVĚ ČTETE

Soutěž se značkou CZULA fashion

Soutěž se značkou CZULA fashion

Czula fashion doplňky pro nevěsty

Jak nám to dnes skvěle vyšlo. Na facebooku jsme oslavili krásné číslo 2900 a na blogu budeme tento týden soutěžit o krásné doplňky pro nevěstu z dílny talentované Zuzany Tušš Culinkové a její značky CZULA.

Když mě Zuzana oslovila s tím, že by ráda věnovala něco ze své tvorby do soutěže, prošla jsem si její portfolio. Hned na první pohled mně zaujaly velké látkové květiny do vlasů, ať už v podobě fascinátoru, hřebínku nebo čelenky. Vám dává Zuzana jedinečnou možnost si svou výhru vybrat. Stačí, když se podíváte do její DÍLNY, vyberte si svůj oblíbený doplněk a zapojíte se do soutěže dle instrukcí níže.

Czula fashion doplňky pro nevěsty
fotografie | Bacu Dobos

Něco málo o autorce: Zuzana je absolventkou oděvního designu MOME v Budapešti. Má ráda japonskou nápaditost, volnost a zároveň striktní anglické střihy, stejně tak i „omotávání“ látky kolem figuríny. Nejraději pracuje s úpletem a splývavými materiály. Modely realizuje s důrazem na strohé tvary, siluety a nápadité detaily. Více z její tvorby naleznete například na stránkách SAShE.sk, na jejím blogu nebo na facebooku pod názvem CZULA.

Do soutěže se můžete zapojit hned několikrát. Stačí, když budete postupovat podle instrukcí níže. Jméno vítěze se dozvíte příští pondělí – tedy 17. Března. Přejeme vám společně se Zuzanou hodně štěstí!

a Rafflecopter giveaway


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

 1. Verča Langerová

  10 března

  ahoj, nejvíc se mi líbí čelenka Oculus multi. Je tak krásně něžná a už úplně vidím, jak nádherně se bude vyjímat ve vlasech. Navíc k ní mám úplně perfektní sukni, takže by byla ideálním milým dárečkem k mým blížícím se narozeninám. Krásný sluníčkem prosvícený týden! Verča

  • Verča Langerová

   17 března

   Moc děkuji za výhru! Mám ohromnou radost:)

 2. lucka

  10 března

  Ahoj, najviac sa mi paci Lychnis 🙂 ale aj Flos je krasny!

 3. dokonalé jsou veškeré sponky a gumičky do vlasů;)

 4. Olga

  11 března

  všechny čelenky jsou moc krásné

 5. barbora

  11 března

  Mně se osobně asi nejvíce líbí čelenka Oculus multi, čelenky nosím často a ráda a tahle mě zaujala na první pohled:-). Je opravdu zajímává.

 6. Zuzana

  11 března

  Flos- můj favorit 🙂

 7. Caroline

  12 března

  Všechno to vypadá moc dobře 🙂

 8. Ray.Lay M. Levata

  15 března

  Vypadá to pěkně 🙂

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

INSTAGRAM
podělte se o váš příběh pod hashtagem #originalnisvatba