Dodavatel pro vaši Originální Svatbu

Změňte svou titulní fotku
korenysprirodouuvnitr
Změňte svou titulní fotku
Doplňky pro nevěstu, Šperky
Kořeny s přírodou uvnitř jsou šperkařským ateliérem, který se zaměřuje především na netradiční svatební šperky – vlasové korunky a doplňky.
Stav tohoto uživatelského účtu je Approved

Tento uživatel nemá prozatím vyplněny žádné údaje.

Doplňky pro nevěstu, Šperky

Kořeny s přírodou uvnitř jsou šperkařským ateliérem, který se zaměřuje především na netradiční svatební šperky – vlasové korunky a doplňky. Naše šperky vznikají technikou galvanoplastiky, kdy je přírodnina pokrývána kovovou vrstvičkou a poté je stříbřena a zušlechťována.

Naše šperky jsou ručně vyráběny. Proto neexistují dva totožné kusy. Každý je originál. Tak trochu samorost. Milujeme přirozenost a divokost.

Hodnota našich šperků nespočívá v drahých kovech a kamení. Spočívá v magickém okamžiku. V navždy zakonzervovaných vzpomínkách třeba na vůni jara, medové slunce podzimních dní nebo krásu holých dřev a lián navždy ukrytých pod vrstvou stříbra.

Naše vlasové korunky a doplňky pomáhají pocítit spojitost s přírodou, se Zemí a se sebou samým. Pomáhají objevovat skrytý potenciál kořenící v každém z nás. Připomínají nám, že pocházíme z přírody. Připomínají nám důležitost kořenů.

Obrázek 1
Obrázek 3
Obrázek 5
Obrázek 2
Obrázek 4
Obrázek 6

INSTAGRAM
podělte se o váš příběh pod hashtagem #originalnisvatba