Mcelské svatby nebeské

Svatební sezóna na Chateau Mcely sice ještě vrcholí, ale snubní prstýnky letošního léta jsou již rozdané. Další svatební příběhy začínají! Chateau Mcely je jedním z 2000 zámků, kterými Čechy oplývají. A tak se může rozehrát trendy hra na princezny a prince roku 2018.

A co bude frčet?

Dekorace s geometrickými tvary, svatební dorty v mramorovém a kamenné designu. Světýlky a závěsnými dekoracemi se nebude šetřit. To vše v kontrastu s ručně malovanými tiskovinami a nápaditými slavobránami.


  

fotografie Pavlína Jarošová / dekorace Inspirito.cz

Svatby v Boho stylu…

jsou stále populární. Čím méně svázané, tím více žádané, ale s luxusem, skvělým servise a grácií. Svatba na louce je jednoznačně top. Louky tvoří čtyři hektary parku a i názvy jsou lákavé. Co si takhle dát na pozvánku svatební obřad na velké kopretinové louce? Koření a šťávu dodá stylová party před svatební oslavou jako je “pool picnic” party u jezírka nebo večerní barbecue ve stylu Provance.

fotografie Štěpán Vrzala / dekorace Inspirito.cz / zastoupení Lilly Madona Prague

Do kurzu…

se dostává také obnovení manželského slibu a stále větší obliby se těší předvánoční a zimní svatby. Takže klapky na uši, bílé pletené ponožky a teplé rukavice, zapřáhnout koně za sáně s kožešinou a svatební zimní jízda může začít.

  

fotografie Matěj Třasák / dekorace Mat Flowers

Každý den v roce…

ale ve Mcelích stojí za to! Jaro je proslulé záhony tulipánů a narcisů. Léto fialovou šalvějovou stuhou lnoucí se celým parkem a barvenými voňavými loukami. Podzim koberci mnohobarevných listů. Závěr roku je výjimečný díky velkolepé adventní výzdobě, osvětlenému parku sedmy sty metry řetězů a extravagancí zářících lustrů zavěšených na stromech a zima se zahaluje do bílé romantiky.

fotografie Petr Pělucha

K tomu všemu…

Chateau Mcely nabízí atraktivní zimní svatební výhody, které lze čerpat od 1. prosince 2017 do 31. května 2018 a deset tipů proč mít svatbu netradičně v zimě.

  

fotografie a dekorace Cool Flowers


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

INSTAGRAM
podělte se o váš příběh pod hashtagem #originalnisvatba