O mně

profil

 
 
 
 
 

Blog Originální Svatba spatřil světlo světa v roce 2011 jako zdroj a místo inspirace, které se zaměřuje na detaily krásného a originálního svatebního dne. Pokrývá vše od zásnub, plánování a příprav, až po uveřejnění všech těch překrásných svateb, které se odehrávají kolem nás. Kromě toho zde najdete nejnovější svatební trendy, inspirace, barevné palety a ověřené svatební dodavatele.

Nezapomeňte ale, že nejkrásnější svatby jsou hlavně ty, které oslavují opravdovou lásku mezi dvěma lidmi!

Ať už jste budoucí nevěsta, ženich, svatební dodavatel, milovník krásných fotografií nebo jenem náhodný kolemjdoucí, doufám, že si zde najdete něco, co udělá váš den krásnější!

Lucie Spišáková, autorka blogu, je blázen do všeho krásného, co se o ní otře, blázen do každé nové věci, která jí nadchne a jen tak lehce se jí nepustí a je asi ten největší blázen do lásky a příběhů o skutečné lásce. Miluje slunečná letní rána, upršené podzimní dny, praskající dřevo v krbu a zasněženou krajinu v zimě a rozkvetlé a voňavé jaro. Vítr ve vlasech, tekoucí vodu mezi prsty a vázu plnou květin. Ke štěstí jí stačí málo, klidně i štěstí na tvářích jiných.

podpis