0 V kategorii Dodavatelé

Nevěsty, připravte se! Nová svatební sezona na Chateau Mcely je za rohem.

Nové svatební trendy jsou tu. Chateau Mcely se těší na další přehlídku elegance, krásy a mcelských nevěst v kaskádových šatech a zdobných mašlích. A pozor, bude to chtít kočár s koňmi! Prostě boho svatby jsou ty tam a zámecká noblesa se vrací.

  

fotografie Dara Rakovčík / organizace a dekorace Svatby podle Adély / květiny Frezia Fleur / šaty Poner

Dekorace, kruhy a zase kruhy


Patio Bellavista je přímo předurčeno ke splnění trendy svatební školy díky svým závěsným kruhům zdobeným květinami. Kruhy se totiž promítají do květin, slavobrán, závěsných dekorací nebo v podobě květinových věnců dokonce i na dorty. V kurzu jsou maxi balóny a kreativní tiskoviny z ručního papíru s rytinou. A když zdobit, tak hlavně obřadní místo, ideálně v podobě podia na míru nebo použít závěsné vlající dekorace. Atmosféru doplní i stany nových oválných tvarů ke svatební hostině uprostřed parku s průhledy do kraje, osvětlené a vybavené vkusným nábytkem.

fotografie Štěpán Vrzala / dekoracie Dajana Nebuchla / květiny Flover.sk


Módní diktát radí ultra fialovou barvu, metalické barvy či stoly bez ubrusů. To vše zámek splňuje ve svém běžném interiéru a designu. Restaurace Piano Nobile stoly bez ubrusů kombinuje s kontrastem kulatých zdobných stolů se světlými lněnými ubrusy a svícny. Třešničkou svatebních oslav příštího roku budou tematické stánky s cukrovou vatou, nanuky či retro Prosecco Van.

  

fotografie Dara Rakovčík / organizace a dekorace Svatby podle Adély / květiny Frezia Fleur / dort PunkRockCakes

Svatby ve Mcelích stojí za to v každé roční době!


Jaro a záhony tulipánů a narcisů. Léto a barevné louky. Podzim a koberce mnohobarevných listů. Závěr roku a nekonečné metry světelných řetězů. Zima a jízda na saních, sníh, kožešiny a svíčky. O výhodách zimní svatby, se více dočtete zde.

  

fotografie a dekorace Cool Flowers

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář