0 V kategorii Rande/ Zásnuby

Piknik, který se změnil na romantické zásnuby

fotografie Yana Zolotoverkhaya
dekorace Ellie Yakimova

Je pátek a vy určitě uvažujete, co podniknete tento víkend. Předpověď počasí je příznivě nakloněná výletům do přírody, vyhřívání se na sluníčku a pohodě v trávě. Tak rychle sbalit piknikový koš plný dobrot, deku, sluneční brýle a určitě nezapomeňte na opalovací krém. A dnes se můžete inspirovat třeba tímto romantickým zásnubním piknikem v Praze.

Ellie Yakimova o pikniku

Když mi poprvé napsal Mitch z New South Walesu v Austrálii, měl už přesnou představu o tom, jak musí vypadat okamžik, kdy bude žádat svoji přítelkyni Lauren o ruku. Psal, že Lauren byla v Praze před několika lety a moc se do tohoto města zamilovala. Proto se Mitch rozhodl, že Praha bude ideálním místem pro pokleknutí a vyslovení té nejdůležitější životní otázky. Zeptala jsem se ho, jaká je Lauren a co má ráda. Mitch samozřejmě odpověděl, že kromě toho, že je podle něj ta nejlepší na světě, je velice romantická.  

Vzhledem k tomu, že také miluje zahrady a pikniky, rozhodli jsme se pro ni uspořádat romantický piknik ve Vojanových sadech, které se nachází hned u Karlova mostu. Pro Lauren bylo všechno tajemstvím, od přítele věděla jen to, že jedou na projížďku Prahou ve starém veteránu. Když se u Čertovky potkali s fotografkou Yanou, budoucí nevěsta stále nic ne tušila a předpokládala, že fotografka je pouze na památku vyfotí u auta. Teprve poté, co Yana mladý pár přivedla na místo romantického pikniku, začala Lauren tušit, že se rozhodně nejedná o běžný den. Když Mitch poklekl a vyndal prstýnek, Lauren už nemohla udržet slzy radosti.

  


  

  

fotografie Yana Zolotoverkhaya / dekor Ellie Yakimova / lokalita Vojanovy sady, Praha

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář