0 V kategorii Dodavatelé/ Nechte se inspirovat

A co uděláte se svatebními fotografiemi vy?

Pokud vás letos čeká svatba, určitě už máte rezervovaný termín u svatebního fotografa. U toho, jehož práci obdivujete už nějakou dobu, a už teď se na své svatební fotografie neskutečně těšíte. Možná si necháte nafotit i předsvatební fotografie. Ale co s nimi uděláte? Nahrajete je na Facebook nebo Instagram, abyste se s nimi pochlubili svým známým? A co pak, budete se na ně příležitostně dívat? Nebo necháte vytisknout pár kousků pro nejbližší rodinu? A co z nich uděláte součást svého domova, ale nevíte jak? Dnes mám pro vás pár nápadů, jak si zpříjemnit bydlení svými oblíbenými svatebními momenty.

Obrazová galerie

  

první Jessi Nichols via Southern Weddings / druhá Jamie Delaine

Vytiskněte si fotografie v různých velikostech a vytvořte si na stěně svoji vlastní obrazovou galerii. Nemusí to být jenom fotografie z vaší svatby, postupně se může tato galerie rozrůst o vaše další společné zážitky.

Luxusní fotokniha

  

obě Artifact Uprising

Luxusní fotokniha vhodná na odkládací stolek ve vašem obývacím pokoji? Proč ne! Určitě si v ní rádi občas zalistujete a taky potěší vaše návštěvníky. Já osobně jsem moc spokojená s knihami od Artifact Uprising.

Galerie na plátně

fotografie Manifesto Photograph

Další forma obrazové galerie. Pokud se vám ale nechce hledat rámy různých velikostí a stejného designu, nechte si své oblíbené svatební momenty vytisknout na plátno.

Kalendář jako dárek

  

obě Artifact Uprising

Další skvělý nápad, který já osobně doma postrádám. V době digitálních kalendářů mi doma chybí ten stolní, kde bychom si mohli zaznamenávat důležité data. A také to může být skvělý dárek pro nejbližší rodinu.

Velkoformátový plakát

  

první A Beautiful Mess / druhá Mountain Modern Life

„Think big“ neboli co tak velký formát? Klasické fotografie jsou skvělé. Ale pokud jde o jejich umístění ve vaší domácnosti, nebojte se jít do toho ve velkém stylu a pořiďte si domů foto plakát.

*Tento post je sponzorovaný OnlinePoster.cz

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář