0 V kategorii Skutečné svatby

Nejoblíbenější svatby roku 2016

Ještě jednou šťastný nový rok vám všem!  Musím se vám přiznat, že se strašně moc těším na novou svatební sezonu a na tu spoustu překrásných svateb, které mám pro vás připravené. Než se ale pustíme do vší té krásy, podívejme se společně na to nejlepší, co nám rok 2016 přinesl. A že toho bylo! Dostala se ta vaše oblíbená do výběru? A která to byla?

Nejvíc vás okouzlila veselá letní svatba a odvážná nevěsta v originálních šedohnědých šatech zdobených kamínky. Fotografie Kates Photography.


 

Krásný příběh krásné svatby. Jak to vypadalo na den přesně po deseti letech? Video Jana Bušková.

Svatba v jemných tónech růžové, doplněná modrým oblekem ženicha, která se konala do roka a do dne. Fotografie Tomáš Kejha.


  

Další překrásná svatba byla inspirovaná rustikálním stylem a konala se na romantickém kopečku u kaple Panny Marie Pomocnice. Fotografie Lucie Sasínková.


  

Podzimní tematická svatba plná jablek byla z dílny White Agency. Fotografie Matouš Duchek.


  

Pokud jste milovníkem klasických romantický svateb, určitě se vám líbila letní svatba v tónech pastelově růžové. Fotografie Kates Photography.


  

Smích, slzy, Slovácko a slivovice. To byla další překrásná svatba plná emocí. Fotografie Photo Nejedlí.


  

Lehké svatební šaty a bosá nevěsta v lese umocnily bohémský styl této svatby. Fotografie Martin Kup.


  

Stylový svatební den protkaný krajkou, tyrkysovými odstíny, romanticky divokou svatební kyticí a elegantními detaily. Fotografie Kates Photography.Věděli jste, že na Okoř je cesta jako žádná ze sta? Roubená je svatbama. Fotografie Ondřej Kaftan.


  

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář