0 V kategorii Skutečné svatby

Letní svatba s vůní lesa

fotografie BíláČerná
lokalita Hájenka Šenov, Česká republika

K dnešnímu příspěvku mnoho slov netřeba. Asi jen tolik, že jsem měla velký problém vybrat ty nejlepší záběry. Protože všechny byly skvělé! Připravte se tedy na pořádnou svatební nálož s vůní lesa, plnou překrásných nápadů, detailů a přírody. Toto je letní svatba Lenky a Radka.

lenka-radek-01

Jejich příběh

S Radkem jsme se potkali na internetu. Byla to láska na první virtuální pohled a osobní setkání to ještě více umocnilo. Vše běželo jako po másle, brzy jsem se k němu nastěhovala a bylo to. Po skoro osmi letech vztahu jsme se rozhodli, že tu naší lásku oslavíme. A při té příležitosti se rozhodli i vzít.

lenka-radek-02  lenka-radek-03
lenka-radek-04

Samotná žádost o ruku byla trochu komplikovanější. Nespočetně-krát jsem žádost zhatila. Původně Radek plánoval požádat mě na horách, které jsem s ohledem na těhotenské nevolnosti zrušila. Ze stejného důvodu jsem zrušila i plánovaný výlet na Jižní Moravu, kterou oba moc milujeme.

Dalším plánem bylo místo našeho prvního rande, ale já se rozhodla, že pojedeme jinam. Tak můj milý rezignoval a nečekaně poklekl při procházce při západu slunce. Bylo to u Trojhalí s výhledem na ostravské Hradčany a bylo to krásné a dojemné.

lenka-radek-05  lenka-radek-06
lenka-radek-07
lenka-radek-08  lenka-radek-09
lenka-radek-10

Vždy, když jsme nakousli téma naší svatby, bavili jsme se o něčem netradičním, ale nikdy to nebylo nic konkrétního. Před pár lety jsem si myslela, že budeme mít svatbu formou velké párty na zahradě. Ale jak jsme postupně zráli, dozráli jsme k tomu, že bychom si to přáli trošku duchovněji. Milujeme přírodu a přírodní materiály. Proto nás přilákala vůně lesa.

lenka-radek-11  lenka-radek-12
lenka-radek-13
lenka-radek-15  lenka-radek-14

Radek tušil, že na něj něco chystám. Neumím lhát, ale jsem ráda, že jsem neprozradila co. Udělali jsme si hezký předvečer svatby, dostala jsem zlaté náušnice a já jemu prozradila, že s námi bude zítra Honza Bartoň, který nám udělá video vzpomínku. Byl nadšený, protože jeho tvorbu sleduje.

lenka-radek-16
lenka-radek-17  lenka-radek-18
lenka-radek-19
lenka-radek-21  lenka-radek-20

V samotný den jsem pro něj měla ještě jedno malé překvapení. Dlouho si přál jednoduchý kožený náramek. Jelikož si vysnil takový, který nebyl k sehnání, nechala jsem mu jej vyrobit hned ve dvou barevných variantách. A také kožený přívěšek na klíče s našimi iniciály a datem svatby. Ten dostali také rodiče. A já dostala přeci kytku, na jejichž výběru se manžel také podílel.

lenka-radek-22
lenka-radek-23
lenka-radek-24
lenka-radek-25  lenka-radek-26
lenka-radek-27
lenka-radek-28  lenka-radek-29
lenka-radek-30
lenka-radek-31
lenka-radek-32
lenka-radek-33  lenka-radek-34
lenka-radek-35
lenka-radek-36  lenka-radek-37
lenka-radek-38
lenka-radek-39
lenka-radek-40

Svatební den probíhal skvěle. Asi každá nevěsta potvrdí, že ten den strašně rychle utekl. U nás tomu nebylo jinak. Vzhledem k tomu, že jsme si vše zařizovali sami s našimi nejbližšími, bylo to náročnější, ale o to více stmelující a krásnější. A díky tomu všemu jsme přišli s myšlenkou netradiční svatební agentury, která se bude jmenovat Láskočas. Nejkrásnějším okamžikem svatebního dne byl obřad. Při vzpomínce na něj se mi pořád naskakuje husí kůže.

lenka-radek-41  lenka-radek-42
lenka-radek-43
lenka-radek-44
lenka-radek-45  lenka-radek-47
lenka-radek-48  lenka-radek-46
lenka-radek-49
lenka-radek-50  lenka-radek-51
lenka-radek-52
lenka-radek-53  lenka-radek-54
lenka-radek-55
lenka-radek-56  lenka-radek-57
lenka-radek-58
lenka-radek-59
lenka-radek-60  lenka-radek-61
lenka-radek-62

Květinový věneček stejně jako svatební květinu a korsáže tvořila floristka Marcela Vránová. Vše jsme vytvořili tak, aby bylo pokud možno sezónní a lesním nádechem. Ona sama vyrazila do lesa a nasbírala šištičky modřínu, kapradí a plody ostružin, které jsem si tolik přála. Je prostě úžasná. Když jsem květinu uviděla, nemohla jsem uvěřit vlastním očím. 

lenka-radek-63
lenka-radek-64  lenka-radek-65
lenka-radek-66
lenka-radek-67  lenka-radek-68
lenka-radek-69
lenka-radek-70
lenka-radek-71  lenka-radek-72
lenka-radek-73
lenka-radek-74
lenka-radek-75  lenka-radek-76
lenka-radek-77

Podívejte se také na spomínané svatební video od Honzy Bartoně, které bylo pro ženicha překvapením a dárkem od nevěsty.

fotografie BíláČerná – Pavel Šidla / video Honza Bartoň vizáž Lucie Stwiertniaoblek ženicha H&M / motýlek BeWoodendekorace Láskočas (agentura nevěsty) / květy Marcela Vránovádort Lucie Vandiováprsteny Zlatnictví Ziml / sladký a slaný bar Pečworkmísto Hájenka Šenov

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář