1 V kategorii Dekorace/ Dodavatelé

Svatba do detailu v barvě „magenta“

Areál Botanika, srpen 2015. Toto místo kousek za Prahou získalo na jeden den neopakovatelnou atmosféru. Uprostřed lesů a polí se odehrála krásná a divoká svatba v kubánském stylu. Orchideje v barvě magenta zcela uchvátily snad všechny svatební aktéry i hosty a samotné místo zcela opanovaly. Jejich tóny byly nádherné.

svatba-ve-stylu-magenta-01
svatba-ve-stylu-magenta-02
svatba-ve-stylu-magenta-03
svatba-ve-stylu-magenta-04

Spolu s Inspiritem, které tyto nádherné květiny na akci dodávalo, kreativní studio Décorista pro tuto svatbu vytvořilo originální svatebního oznámení – ryzí, moderní styl ve výrazné barvě s metalickými prvky pomocí termoražby. Vytvořili také i veškeré další svatební tiskoviny – menu, jmenovky, označení stolů, zasedací pořádek, welcome cedule, svatební web, a především pak zcela individuální svatební dekorace, které vycházely z celkového svatebního konceptu. Samozřejmě v barvě magenta.

svatba-ve-stylu-magenta-05
svatba-ve-stylu-magenta-06
svatba-ve-stylu-magenta-07
svatba-ve-stylu-magenta-08
svatba-ve-stylu-magenta-09
svatba-ve-stylu-magenta-10

svatební fotografie Tomáš Dittrich / produktové fotografie Tomáš Buble

Mohlo by se vám taky líbit

1 komentář

  • Reply
    Nové svatební tiskoviny do Décorista - Originální Svatba
    13/07/2016 at 14:05

    […] se v poslední době věnoval kreativní tým Décorista. Určitě jste na blogu viděli jejich svatební výzdobu v barvě „magenta“, neobyčejné svatební oznámení pro milovníky vína nebo nedávno inspirativní focení Od […]

  • Napiš komentář