1 V kategorii DIY projekty

5 mini valentýnských projektů na poslední chvíli

Den sv. Valentýna je prakticky za dveřmi. Jak se to stalo? Jak je možné, že ten čas tak rychle utíká? Pokud nestíháte vymýšlet a připravovat velká zamilovaná překvapení tak jako já, ale i přesto chcete svoji polovičku potěšit alespoň něčím malým, určitě vás potěší těchto 5 mini projektů na poslední chvíli. Jsou jednoduché, rychle zvládnutelné a určitě potěší oči, chuťové buňky, ale i duši. A Pokud máte nějaký svůj osobní tip, budou moc ráda, když se o něj s námi podělíte.

Zamilované martini

Láska na první doušek! Tento sladký ovocný koktejl je jako stvořený pro oslavu svátku zamilovaných.
(recept a postup na Picture the Recipe)

valentyn-2016-01


Obálky ze srdce

Máte už koupené přáníčko, ale pořád jste nenašli tu pravou obálku? Nevadí. Jednoduše si ji vyrobte.
(postup jak na to na BRIT + CO)

valentyn-2016-02


Láskyplná klíčenka

Pokud by všechny klíčenky vypadaly jako tato, určitě bychom svoje klíče neztráceli tak často. Pro mužskou variantu navrhuji změnit barvy střapců. (postup jak na to na Squirrelly Minds)

valentyn-2016-03


Sladká láska

Pokud u filmu rádi něco zobete, jeden večer určitě můžete zhřešit. Místo zdravé varianty připravte sladký popcorn. Láska přece prochází žaludkem. (recept a postup na I heart naptime)

long prom dresses UK


Zamilovaný cestovní hrnek

Ať si říká kdo chce co chce, cestovní hrnek potřebuje každý. A obzvlášť tenhle.
(postup jak na to na Studio DIY)

valentyn-2016-05

A pokud vám to nestačilo a hledáte další nápady na Valentýna, určitě se podívejte i na ty z minulého roku tady a tady, nebo taky na Pinterest.


Mohlo by se vám taky líbit

1 komentář

  • Reply
    Jan
    29/02/2016 at 16:10

    Ahoj, nedávno jsem si uvědomil, že kromě toho, že na svatbě a následné veselce fotí profesionál, většina svatebních hostů taky udělá spoustu zajímavých fotek. Bohužel většina těchto fotografií se k nevěstě a ženichovi reálně asi ani nedostane. Napadlo mě tedy, jestli by nestálo za to vytvořit webovou nebo mobilní službu, která by zařídila, aby se k nevěstě a ženichovi jednoduše dostaly fotky všech svatebních hostů – co myslíte, má to smysl?

    Prosím o pár odpovědí viz odkaz, díky moc:) https://newqtrial2015az1.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9MIR908QymdkXHv

  • Napiš komentář