0 V kategorii Skutečné svatby

Svatba Veroniky a Jana | Skatepark Slatina

veronika-jan-01

Jak dodat svatbě naprostou originalitu? Přesně tak, jak to udělali Veronika s Honzou. Aby všichni poznali, že se berou zrovna oni dva. A tak vznikli naprosto úžasné fotografie (tedy alespoň podle mě) bosé nevěsty na skateboardu. A nejen ty, ale i všechny ostatní nafotila ANNA HERNÍKOVÁ.

veronika-jan-02
veronika-jan-03
veronika-jan-04  veronika-jan-05
veronika-jan-06
veronika-jan-07  veronika-jan-08
veronika-jan-09

Očima nevěsty Veroniky

Seznámili jsme se na basketu, který jsme si chodili zahrát každý čtvrtek s kamarády. Zásnuby přišli o zhruba rok a půl později v krásné zimní Francii, na písečné duně u oceánu, za krásného sluníčkového počasí.

Má první vize byla, mít originální a nezapomenutelnou svatbu. Chtěla jsem, aby všichni poznali, že se bereme zrovna my dva. Ať už to bylo oznámení, auto, ve kterém jsem přijela nebo skate, na kterém přijel Honza nebo svatební focení. Myslím, že se nám podařilo zvolit perfektní kombinaci pro důstojnou a přesto originální svatbu. Pro nás to byl nejkrásnější den v životě a doufám, že pro naše svatebčany taky.

veronika-jan-10  veronika-jan-11
veronika-jan-12
veronika-jan-13
veronika-jan-14
veronika-jan-15
veronika-jan-16  veronika-jan-17
veronika-jan-19
veronika-jan-20  veronika-jan-21
veronika-jan-22


Co se týče nejoblíbenější části, tu bohužel nedokážu určit, protože jsme si celý den maximálně užili. Obřad v kostele byl dojemný, oběd byl vytoužený, protože už jsme měli ty „oficiální“ věci za sebou a žaludky se hlasitě hlásili o svůj příjem potravy. Focení bylo zábavné a uvolněné a celý večer byl úžasný, protože jsme byli spolu, s rodinou a kamarády.

veronika-jan-23
veronika-jan-24  veronika-jan-25
veronika-jan-26
veronika-jan-27  veronika-jan-28
veronika-jan-29


fotografie Anna Herníková | lokalita Skatepark SlatinaMohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář