2 V kategorii Inspirace

5 nápadů na opravdové zimní rande

Když se podívám z okna, toho sněhu v hlavním městě moc není. Tedy vlastně žádný. A protože jsem původem děvče z hor, sníh mi poslední léta strašně chybí. To proto mám asi takovou nepřekonatelnou chuť na pravou zimní romantiku. A co vy, kam byste se svým miláčkem vyrazili na dokonalé zimní rande vy?

1. Jděte bruslit

Inspirace
fotografie

Kdy jste se byli naposledy bruslit? V zimě? A na ledě? Já hodně dávno. Proto jsem po pěti letech v Praze konečně oprášila brusle a vyrazila na zimní stadion. A musím se přiznat – bylo to jako „zamlada“. Vřele doporučuji.

2. Zahřejte se v kavárně 

Inspirace
fotografie Kellie Kano Photography

Určitě neznám nic lepšího, než když se po procházce zimní krajinou nebo zasněženým městem, můžete zašít do vaší oblíbené kavárny nebo horské chaty (s krbem jako bonus) a vzájemně si ohřívat promrzlé ruce u hrnku dobrého čaje nebo kávy.

3. Vyberte vánoční stromek

prombee
fotografie  Lilybridal

Tento bod jsem tu zařadila záměrně – jako výzvu pro příští rok. Nevím jako vám, ale mně se první sníh vždy spojí se sváteční atmosférou. A je opravdu krásné všechny drobnosti kolem příprav a výzdoby na svátky sdílet společně, nemyslíte?

4. Jděte na procházku

Inspirace
fotografie Courtney Beck

A když už jsme byli při té procházce, určitě se jděte projít i do přírody. Pohled na sluncem zalitou zasněženou krajinu bude stát určitě i za zvěčnění. Co tak spojit tuto procházku se společným focením?

5. Projeďte se kočárem

Christmas Backdrops for photography
fotografie backdrops

Co by to bylo za romantické zimní rande, pokud byste se nesvezli kočárem, zabalení do deky a ruku v ruce se kochali krásou zimy. Pokud se někdy dostanu do New Yorku v zimě, toto bude určitě jedna z věcí, kterou budu chtít zažít. A ještě to bruslení…


Mohlo by se vám taky líbit

2 komentáře

 • Reply
  Dajda
  29/01/2015 at 19:41

  V Brně není ani kočár a po vánočních stromcích ani památky 🙂

  • Reply
   Lucie
   02/02/2015 at 13:30

   To ani v Praze a sněhu tu letos taky moc nebylo 🙁
   Ale stačí si zajet někam na hory a tam se určitě alespoň jedna věc ze seznamu najde 🙂

  Napiš komentář