2 V kategorii DIY projekty

5 nápadů, které budete chtít letos na Valentýna vyzkoušet

Pokud jste jako já a někde ve vás dřímá romantická duše, no nestíháte vymýšlet a připravovat velká zamilovaná překvapení, ale chcete svoji polovičku potěšit alespoň něčím malým, určitě vás potěší těchto 5 zajímavých, ale hlavně rychlých nápadů, jak na to. Každý rok se nejen na zahraničních stránkách objevuje množství návodů na vlastnoručně připravené dobroty, dárky a drobnosti. Vybrala jsem pro vás to, co mě letos nejvíce zaujalo, a co bych rozhodně vyzkoušela i já. Tak pojďme na to.

Valentýnka z vodovek

Je už na vás, co dokážete vytvořit s vodovkami na bílém papíře. Tajemství zní – použijte bílou voskovku na bílý papír… (postup na Style Me Pretty)
Valentýn

Valentýnský balíček

Není nad zajímavě zabalený dárek, a tím vůbec nemyslím kýčový balicí papír. Podívejte, jak to jde snadno… (postup a srdíčka ke stažení na julep.)
Valentýn

Zamilovaná káva

Potěšte svého miláčka ranní kávou na cestu v originálním lásky-plném balení… (postup a šablony ke stažení na Eat Drink Chic)
Valentýn

Amorovy křupky

Láska prý prochází žaludkem. Ono se to stejně všechno tak strašně rychle sní a vy alespoň nemusíte vařit a péct… (postup na Basic Gray)
Valentýn

Srdce z ledu

Každé srdce jednou roztaje, i to z ledu. Možná právě při pohledu na tyto roztomilé ledové „kostky“… (postup na Two Loves Studio)
a line wedding dresses

Mohlo by se vám taky líbit

2 komentáře

 • Reply
  5 mini valentýnských projektů - Originální Svatba
  05/02/2015 at 10:45

  […] A pokud vám to nestačilo a hledáte další nápady na Valentýna, určitě se podívejte i na ty z minulého roku. […]

 • Reply
  5 mini valentýnských projektů na poslední chvíli - Originální Svatba
  12/02/2016 at 12:12

  […] a hledáte další nápady na Valentýna, určitě se podívejte i na ty z minulého roku tady a tady, nebo taky na […]

 • Napiš komentář