3 V kategorii Skutečné svatby

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Můj manžel je Řek, takže naše svatba byla řecko-česká, ale nic ve stylu “My Big Fat Greek Wedding…“. Byla to svatba spíše českého rázu a můžu říct, že jsme si ji užili od samého začátku, až do konce s úsměvem na tváři. Nebyla chvilička, kdy bychom se nesmáli. Zpívalo se u cimbálu, ale tančil se i řecky Zorba.

Cimbálová muzika nám hrála již před obřadem u hotelu Buchlovice, kde jsme měli menší občerstvení pro hosty, potom nám hrála u obřadu na zámku v Buchlovice (tady nám zahráli Stairway To Heaven od Led Zeppelin – v podaní cimbálu to bylo nepopsatelně nádherné).

Celý den byl pro nás opravdu neskutečně nádherný a to díky všem lidem, kteří se o to zasloužili ( dodavatele), také díky hostům, kteří s námi byli a které máme moc rádi a v neposlední  řadě díky mému manželovi, který zářil jako sluníčko a byl nezkrotně plný energie a temperamentu.


Svatební fotografie: Radovan Chvíla / Svatební šaty: Svatební studio Dany Svozílkové / Vizáž nevěsty: pani Pavla Dostálová / Vlasy nevěsty: Sylvie Koplíková – Hair Factory Zlín / Nehty nevěsty: Studio Kleopatra Zlín / Květiny: Duhová ještěrka – Jana Kovalová / Svatební hostina: Hotel Buchlovice / Dort: Marie Hanová z Tlumačova / Živá hudba: Cimbálová muzika Josefa Marečka / Hudba: DJ Mára / Náhrdelník nevěsty: Abracadabra Accessorize / Oznámení, jmenovky, menu, dárečky pro hosty, strom přaní, girlandy, mandličky, vázičky…: nevěsta Michaela

Mohlo by se vám taky líbit

3 komentáře

 • Reply
  wendy-liondance
  22/08/2011 at 8:07

  Love the ring bearer! What a cutie, and beautiful wedding 🙂

 • Reply
  Katty_M
  28/08/2011 at 11:27

  Moc se mi líbí tato svatba. Nádherné dekorace, krásné šaty, úžasné přirozené fotky. Přeji vám krásné manželství!

 • Reply
  PETRA
  30/08/2011 at 9:00

  Míšo vaše svatba byla úžasná. Všechny dekorace které si vytvořila sama nebo si je vymyslela a nechala je u Janči udělat jsou prostě božské. Přeji vám hodně úsměvů do celého manželství :o) Peťa

 • Napiš komentář