0 V kategorii Dekorace/ Inspirace

Nejsou čísla jako čísla

Krásnou Středu. Tedy alespoň takto krásnou, když to počasí venku je opravdu „aprílové“. Dnes Váza jsme tady měli mrholení, nárazy Mixcraft větru (skoro na dálnici v tom mém mini autíčku odfouklo), neskutečně černé nebe kolem oběda, liják correctly a nakonec i sluníčko vykouklo. No a během cesty autem jsem / uvažovala, čím vás dnes zaujmu. A napadlo toto:
Jak dodat vašemu stolem ten správný wOw efekt? Jednoduše. Při vytváření představy o konceptu vaší svatby jděte do těch nejmenších detailů. cheap mlb jerseys Pokud máte modrym jen obecné představy a nevíte si jejich konkrétní podobu představit, měla by vám je pomoci konkretizovat a zhmotnit vaše koordinátorka, cheap mlb jerseys dekoratérka nebo kdokoli, kdo vám pomáhá s přípravou této úžasné akce.
Jedním, s pro oku lahodícím detailem, je číslování stolů. Pokud máte cheap jerseys udělaný zasedací pořádek a chcete, aby si lidé co nejjednodušeji našli Illner to své místo, pomozte jim touto ne jen pomůckou, ale i úžasným dekoračním prvkem, kterým výzdobu své svatby posunete do vyššího levelu. Ujistěte se, že číslování bude ladit s celkovým vzhledem zdobení stolů. Originalitě se meze nekladou a to přece cheap nba jerseys milujeme!

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář