0 V kategorii Dekorace

Nejsou čísla jako čísla

Krásnou středu. Tedy alespoň takto krásnou, když už to počasí venku je opravdu „aprílové“. Dnes už jsme tady měli mrholení, nárazy větru (skoro mě na dálnici v tom mém mini autíčku odfouklo), neskutečně černé nebe kolem oběda, liják a nakonec i sluníčko vykouklo. No a během cesty autem jsem uvažovala, čím vás dnes zaujmu. A napadlo mě toto:

Jak dodat vašemu stolem ten správný „wOw„ efekt? Jednoduše. Při vytváření představy o konceptu vaší svatby jděte do těch nejmenších detailů. Pokud máte jen obecné představy a nevíte si jejich konkrétní podobu představit, měla by vám je pomoci konkretizovat a zhmotnit vaše koordinátorka, dekoratérka nebo kdokoli, kdo vám pomáhá s přípravou této úžasné akce.

Jedním, pro mě oku lahodícím detailem, je číslování stolů. Pokud máte udělaný zasedací pořádek a chcete, aby si lidé co nejjednodušeji našli to své místo, pomozte jim touto nejen pomůckou, ale i úžasným dekoračním prvkem, kterým výzdobu své svatby posunete do „vyššího levelu„. Ujistěte se, že číslování bude ladit s celkovým vzhledem zdobení stolů. Originalitě se meze nekladou a to přece milujeme!

Mohlo by se vám taky líbit

Žádný komentář

Napiš komentář